Úterý, 7 února, 2023
novinky
PR článek
- Reklama -Newspaper
Zajímavosti5 vlastností muže, se kterým se vyplatí zůstat žít

5 vlastností muže, se kterým se vyplatí zůstat žít

9
Pokud hledáte muže nejen na pár večerů, ale do konce života, tak se vyplatí ohlédnout po vlastnostech, které ho předurčují ne na donchuán, ale na skvělého partnera i otce. Atraktivní vnější vzhled přirozeně není na škodu, ale o tom, zda spolu zůstanete navěky rozhodují úplně jiné kvality.

MaM 11.02.2021 15:00 procházka, les, pár, pes Foto: Shutterstock
Muž, se kterým se dá strávit zbytek života, musí být skutečně zralým.
zralost

Muž, se kterým se dá strávit zbytek života, musí být skutečně zralým. Expert na vztahy Randy Skilton říká, že jde o mentální zralost. To znamená, že již není názorově přelétavý, ale má své vize, cíle, stojí pevně nohama na zemi, ačkoli hlava mu občas může vzlétnout k oblakům. Ví, co od života chce a jak s ním naloží. S takovým mužem je radost žít. S mužem, který se neustále mění jako dubnové počasí, to skutečně není na dlouhověkost.

Má životní drajv

Velmi důležitá vlastnost. Randy Skilton se dokonce domnívá, že budete mít lepší život s mužem, který občas prostřelí pracovní dobu než s tím, který se práci snaží vyhnout za každou cenu. Muž, který pracuje na své vizi nebude člověkem, který vás nepustí ke sledování televize, protože právě jdou jeho seriály. Muž, který pracuje na svém lepším životě každý den ho rozhodně nechce promarnit pasivním ležením na gauči. Co je častý důvod, pro který ženy upouštějí partnerů. Životní drajv a nadšení jsou ve vztahu nesmírně důležité.

Už ví, že nemusí zkusit vše

Týká se to hlavně žen. Po boku takového muže budete moci klidně spát iv případě, že bude na služební cestě. Je důležité, abyste cítili, jak si vás váží a je mu jedno, že by mohl mít možná jinou, ale on chce vás. S vašimi klady i negativy.

sexuální zdatný

Ne každá má možnost mít v posteli mistra světa, ale každý muž se může naučit, jak uspokojit svou partnerku. Proto pokud chcete s partnerem skutečně kvalitní a dlouhodobý vztah, nemávnite rukou nad tím, pokud vás nedokáže uspokojit. Zasvěťte ho do tajů těla, naučte ho, jak k vám přistupovat, abyste zažili společnou extázi. Protože jinak se dříve či později vaše cesty rozdělí.

je pozorný

Nemusí to být vždy jen pozornost ve formě darů. Randy Skilton říká, že jde io pozornost, při které se vás zeptá, jak vám je, jak se máte. Všimne si, že jste se kvůli němu namalovali, změnily barvu vlasů, nebo účes. Je všímavý k vám, tak k vašemu vztahu. Takový partner se ve vztahu skutečně vyplatí.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper