Středa, 22 března, 2023
novinky
PR článek
- Reklama -Newspaper
ZajímavostiNejlepší muži v posteli? Podle těchto znaků je (prý zaručeně) poznáte …

Nejlepší muži v posteli? Podle těchto znaků je (prý zaručeně) poznáte …

6
Preference každého z nás se v případě sexuálních požitků a uspokojení liší. Najít univerzální klíč na to, kdo může být skvělým milencem, není zcela možné. Ale to neznamená, že se o to nelze pokusit.

Pravda 25.02.2021 09:00 shutterstock 1853488096 Foto: Shutterstock
Holá hlava, brada či tetování … zdá se, že mezi atributy vzhledu dobrých milenců jsou všechny …
I nedávná anketa portálu OnBuy.com se zaměřila na to, kteří muži jsou podle žen nejlepší milenci. Na priekskume se zúčastnilo 4550 žen, jejichž úkolem bylo určit vizuálně atributy nejlepších milenců. Tedy samozřejmě podle vlastních zkušeností. Úkolem žen bylo probrat si v hlavě seznam svých sexuálních partnerů a přiřadit jim nejvýraznější vizuální rysy, kterými disponovali. Seznam TOP 15 shodných fyzických vlastností se následně ocitl v žebříčku a byl seřazený do pořadí podle míry výskytu v jednotlivých odpovědích.

ČTĚTE VÍCE
Maminka zveřejňuje sexy fotky online: Její děti chtěly vyhodit ze školy, psali i biskupovi
Maminka zveřejňuje sexy fotky online: Její děti chtěly vyhodit ze školy, psali i biskupovi

Čtvrtina žen jde do postele nalíčená, aby pro partnera vypadaly stále krásně …
Čtvrtina žen jde do postele nalíčená, aby pro partnera vypadaly stále krásně …

I bez slov zjistíte, že o vás vážný zájem nemá
I bez slov zjistíte, že o vás vážný zájem nemá

Z žebříčku zcela jasně vyplynulo, že nejčastějším atributem dobrého milence jsou pro ženy muži s bradou. Až 73 procent z nich označilo právě takových partnerů za skvělých milovníky, kteří dokázali přinést v posteli nejvíce rozkoše. Podle sexuologů se brada často u mužů spojuje s výraznější mužností, zralostí a zkušeností, ale i dominancí, co se zjevně přetavuje i do chování za dveřmi ložnice. A ženy podobné chování oceňují.

Druhá nejčastější rys dobrých milenců byly hnědé oči. Vyslovilo se pro ně 71 procent žen. Na třetí příčce překvapivě skončili muži ozdobeni piercingem. Získali jen o jedno procento méně než hnědoocí páni. Nejčastěji přitom šlo o piercing nosu a bradavek. Se 68 procenty hlasů skončili muži se širokými rameny. Ty působí zjevně na ženy ochranitelský a opět je to možná i o dominanci a převaze, kterou muž partnerce při sexuální aktivitě vizuálně ukazuje. První pětku pak uzavřeli muži s tetováním (62%).

Do seznamu TOP 15 vizuálních rysů dobrých milenců se propracovali například i hnědé vlasy, brýle s dioptriemi, velké dlaně, výrazné lícní kosti či husté obočí a muži bez vlasů. Takové vizuální rysy jsou často i projevem vysoké hladiny testosteronu, což se podepisuje na sexuální touze i výkonnosti.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper