Středa, 22 března, 2023
novinky
PR článek
- Reklama -Newspaper
ZajímavostiBez něj ti bude lépe! Tuto větu kamarádce po rozchodu neříkejte

Bez něj ti bude lépe! Tuto větu kamarádce po rozchodu neříkejte

Každý, kdo byl zamilovaný, ale láska mu dala sbohem ví, jak těžké jsou dny a týdny po rozchodu.

Pravda, lp 19.02.2021 09:00 kamarádky, žena, ženy, pláč, smutek, přátelství Foto: Shutterstock
Kamarádku opustil partner?
Smutek střídá vztek a člověk potřebuje slyšet několik povzbudivých slov od svých kamarádů. Ne všechny zažité věty jsou však po rozchodu to pravé. Tyto „otřepané“ fráze na povzbuzení kamarádky po rozchodu raději nepoužívejte.

Asi jste neměli být spolu

Ne neměli, ale kamarádka, která má zlomené srdce a svou lásku chce mermomocí zpět to v tomto okamžiku vidí jinak. Byl láskou jejího života, spřízněnou duší, osudovým mužem. Nic jiného teď nepřijme, on byl ten, s kým chtěla prožít zbytek života. Berte to na vědomí!

Zasloužíš si něco víc

Uf a kde „něco víc“ najde? I to se kamarádce po rozchodu hemží hlavou. Už nikdy nenajde někoho takového, jako byl její ex. Stále ho miluje a nikdo lepší v této chvíli pro ni neexistuje. A pokud by i existoval, ona ho určitě nenajde … Proto zvolte raději jinou větu na utišení její smutku.

Bez něj ti bude lépe

Ne! Ona nechce být single a už vůbec jí nebude jako osamělé třicátnici lépe – tak to vidí těsně po rozchodu ona. Vy máte racionálnější pohled na věc, ale kamarádka ve složité situaci takový pohled nepřijme. Použitá věta pro ni říká jediné – zůstaneš sama. Proto se jí během utěšování kamarádky vyhněte.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper