Úterý, 7 února, 2023
novinky
PR článek
- Reklama -Newspaper
Rady a NávodyPraktický návod, jak se muže dotýkat tam dole. Zažije více potěšení

Praktický návod, jak se muže dotýkat tam dole. Zažije více potěšení

Muži přímo milují ženský dotek na pohlaví a, kterým jejich zkušená milenka přivede do sedmého nebe už během předehry. Osvojte si pár triků, díky kterým vás každý tituluje na královnu intimní rozkoše. Protože prakticky, jak víte, všichni jsou muži „stejní“. Milují stejné věci.

MaM 03.09.2021 11:00 sex, vztah, intimity Foto: Shutterstock
Stačí když mu vejdete rukou do trenýrek.
Pohládzanie dlaní

Ženské dlaně jsou pro každého muže něco doslova magické. Zbožňují pohled na ně. Samotnou jejich úpravu a nehty považují za jedno z hlavních lákadel ženského těla. Navíc ruce ženy jsou mnohem jemnější než ty chlapské. Proto se každý muž potěší něžnějšímu dotyku na pohlaví. Samotné Zásah partnerovi do rozkroku a pohlazení pro něj znamená často více než šeptání množství něžných slov.

Obě ruce jsou více než jedna

Pokud toužíte trochu vylepšit vaši milostnou techniku, tak namísto úst, poprsí a vagíny zapojte do dráždění intenzivněji i vaše ruce. Například tak, že muži překryjete penis prsty a dlaněmi vedle toho, jak mu líbáte tělo. Čím více dotykem v rukama vyšlete k partnerova penisu během předehry o to více mu uděláte celý zážitek hezčí. A to přece v laskání jde.

žena, muž, rande, svádění, flirtování
ČTĚTE AJ
5 věcí, které na ženě muži ocení. Atraktivnější může být každá
masáž

Ta se šťastným koncem je aktuální hitem erotických salonů. I to hovoří o novém trendu, kdy muži už nechodí vyhledávat levný sex, ale mnohem více si užijí potěšení z rukou zdatné masérky. Stačí trochu lubrikačního gelu do dlaní a posunete společné hry lásky do nové úrovně. Ještě více se potěší, pokud k masáži připojíte i jemné škrábání nehty po těle, údu a šourku.

Překvapte ho

Jiskru vzrušení nejlepší rozpálí moment překvapení. A s dlaní ho máte vždy „po ruce“. Stačí to využít. Jak? Stačí když mu vejdete rukou do trenýrek. U stolu, v kině, i ve zkušební kabince. Nemusíte hned pokračovat do úplného konce. I začátek vzrušení vás navnadí na pokračování hlazení v intimnějším prostředí. Jde o snahu potěšit muže dotykem vášnivě a nečekaně.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper