Úterý, 30 května, 2023
novinky
PR článek
- Reklama -Newspaper
Rady a Návody5 věcí, které na ženě muži ocení. Atraktivnější může být každá

5 věcí, které na ženě muži ocení. Atraktivnější může být každá

Zájem muže o ženu není přímo úměrný velikosti výstřihu. Ačkoli některé ženy si to (mylně) myslí. I v případě sexuální atraktivity jsou pro muže mnohem důležitější jiné aspekty přitažlivosti, jak odhalena pokožka. Využijte jejich a staňte se bohyní davu i partnerského života.

MaM 02.09.2021 11:00 žena, muž, rande, svádění, flirtování Foto: Shutterstock
Muži milují hravost a flirt.
Mějte vlastní život

Pro každého muže je atraktivní žena, která si nezakládá na životní cestě rychlého sňatku, ale na vlastních snech. Expert na vztahy Sean Jameson radí, abyste potenciálního partnera zaujaly hlavně společnými zájmy. Ukažte, že jste samostatnou jednotkou, která má své sny, záliby i výsledky. Pokud je budete mít společné, pro muže to bude mnohem atraktivnější, než když ho zaujmete jen výstřihem a společné průniky životem zůstanou záhadou.

Mějte ráda sama sebe

To není samolibost. Je to základ, abyste líbily i jemu. Sean Jameson se setkal s množstvím párů a z praxe ví, že žena, která nemá komplexy má tendenci muže mnohem více atraktivní zaujmout. Je více otevřená i ve vztahu, svádění a erotice. To přitahuje muže nejen na začátku, ale i v dlouhodobém vztahu.

podpořte ho

Partneři se v současném světě mnohem méně podporují než v minulosti. Sean Jameson říká, že to je chyba, pro kterou se mnoho vztahů rozpadne. Nehledají náhradu, sex, hezčí postavu, ale podporu. Naznačte partnerovi, že při něm stojíte. Tleskejte jeho úspěchem, potěšte se jimi a stejně ho inspirujte, aby je i on prožíval s vámi. Vytvoříte si tak vztah, ve kterém budete pro partnera atraktivní. A on vás bude chtít při každé jeho radosti. V životě, u stolu i v posteli.

léto, louka, dvojice, láska, květiny, pár, zamilovaní, zamilovaní, milenci, příroda, tráva, les
ČTĚTE AJ
Ani dobrý sex, ani společné koníčky! Co drží lidi pohromadě? Tak to je tedy překvapení
Flirtujte

Muži milují hravost a flirt. Nemusí to být levné balení typu krátká sukně a výstřih po bradavky. Inteligentní humor, jiskřivé nápady a otevřenost. Úsměv je přitom klíčem ke každému mužskému srdci a vyvolává stejně příjemně úsměvy ze strany muže. Sean Jameson přitom doporučuje flirt iv rámci vztahu. Proč si místo sledování večerních zpráv nezaflirtovať? Budete oba šťastnější a v očích vašeho partnera zůstanete atraktivnější po dlouhá léta.

intimní otevřenost

Nebuďte v milostném životě prudérní. Muž bude na svou partnerku dívat vždy jako na nejatraktivnější, pokud spolu najdou milostné uspokojení. Umíte si vyjít vstříc? Žijete v milostném životě bez zábran? Nebude hledat jinde zkusmo to, co má již doma v lásce a pokojnosti dávno splněny.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper