Úterý, 30 května, 2023
novinky
PR článek
- Reklama -Newspaper
Rady a NávodyNic velkého, jen maličkosti! Ale vztah díky nim sílí

Nic velkého, jen maličkosti! Ale vztah díky nim sílí

Krásný vztah … Kdo by po něm netoužil. Nic však nespadne z nebe jen tak. Občas je třeba velmi snažit, naopak, někdy stačí jen maličkosti. Například milé věty, kterými váš vztah celkem nenápadně posilujete. Používáte je?

Pravda, lp 28.02.2021 09:00 láska, partner, harmonie Foto: Shutterstock
Nic nesilte, láska je o rovnováze.
Děláš mi radost

Kdo by nerad slyšel, že dělá radost jiným lidem? I proto je třeba své pocity radosti poslat dál. Pokud vám ji způsobil něčím váš partner, tak mu to řekněte. Tato jednoduchá věta představuje uznání, které mu projevíte.

Jaký jsi měl den?

Může to znít jako jednoduchá otázka, ale skrývá se v ní mnohem více. Protože vašemu drahému jasně říká, že se zajímáte o jeho život io jeho pocity, úspěchy ale i zakopnutí. Trpělivé naslouchání a kladení otázek je jasným ukazatelem dobře fungujícího vztahu!

Tak to jsi mě tedy pobavil

Chutí se smějete a postaral se o to váš partner. Ať už vtipnou příhodou či nějakým gestem, které se mu právě podařilo. Výbuch smíchu je vždy dobrým znamením, ať už přijde po čemkoli. I touto větou oceníte smysl pro humor vašeho partnera.

Promiň mi, přehnala jsem to

Každý dělá chyby, dokonce i lidé žijící ve fungujících vztazích. Ne všichni je však dokáží přiznat, aniž k tomu nebylo domáčknutí. Ale … Pokud někoho milujete, měli byste být připravena udělat krok k partnerovi a omluvit se, pokud víte, že jste „prostřelili“ či šlápli vedle. V žádném případě nejde o projev slabosti. Ale naopak. Uvědomit si svou vinu a přiznat se k ní vaši ukazuje sílu a vyspělost.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper