Úterý, 7 února, 2023
novinky
PR článek
- Reklama -Newspaper
Rady a NávodyTato znamení naříkají a naříkají … I když jde o maličkosti

Tato znamení naříkají a naříkají … I když jde o maličkosti

Někteří lidé jsou citliví více, jiní méně. Ti nejcitlivější roní slzy iu maličkostech, nad kterými by ostatní jen mávla rukou … Kterých znamení se to týká?

Pravda, lp 27.02.2021 13:00 plačící žena, nešťastná žena, rozchod Foto: Shutterstock
Opět naříká?
Rak

Rak je bezpochyby jedním z citlivých znamení zvěrokruhu. Je obzvlášť vnímavý a má obrovské srdce. Pro své přátele a rodinu by udělal cokoli. K spokojenému životu potřebuje především harmonii. Jakmile dojde k hádce, ačkoli malé, rak reaguje obzvláště emotivní. Může se stát, že najednou začne plakat a pláče, dokud ze sebe smutek nedostane. Rak se musí naučit výrazněji upřednostnit své vlastní potřeby před potřebami jiných. Tímto způsobem lépe uchopí své emoce.

ryby

Toto znamení je velmi empatické a mimořádně silně vnímá nejen své vlastní emoce, ale i emoce jiných lidí. Ryby zde chtějí být neustále pro ostatní. Pravděpodobně i proto, že je pro ně obzvláště důležité, aby se zalíbily všem a byly oblíbené. Ale jsou chvíle, kdy je najednou pro ně všeho příliš a jsou převálcované svým emocionálním chaosem. Pak se slzy valí jako vodopád a nemohou přestat plakat. Pro ryby jsou tyto chvíle skutečně osvobozující.

Beran

Beran je emotivní znamení. Navíc jde o dost temperamentní znamení a často se řídí svými emocemi – ať už negativními nebo pozitivními. A když už je pro berana všeho příliš, prostě to z něj „vyletí“ a začne nekontrolovatelně ronit slzy. Okolí berana si s jeho extrémním emocionálním světem pořadí jen těžko. Abychom lépe porozuměli tímto okamžikem, mělo by se toto znamení naučit ventilovat své emoce, například i sportem.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper