Úterý, 30 května, 2023
novinky
PR článek
- Reklama -Newspaper
Rady a NávodyKurzy češtiny pro cizince – jde to lépe

Kurzy češtiny pro cizince – jde to lépe

Chcete se zlepšit v češtině? Je pro Vás obtížné učit se doma se slovníkem? Chtěli byste češtinu ovládat tak dobře, abyste se domluvili, kde budete potřebovat?

Pak jsou tu pro Vás jazykové kurzy češtiny pro cizince! Na jazykových školách se můžete zapsat do jazykových kurzů češtiny pro začátečníky, ale i pro pokročilé.

Jazykové kurzy češtiny Vám umožní lépe se domluvit a začlenit se do české společnosti a trhu práce.

Nabídka jazykových kurzů češtiny

Na jazykových školách se můžete přihlásit se do ročního intenzivního jazykového kurzu českého jazyka.

Výuka v ročním kurzu češtiny pro cizince probíhá celý školní rok, od pondělí do pátku, čtyři vyučovací hodiny denně. Výuka probíhá v češtině, ale na začátku si můžete s lektorem pomoci i v jiném jazyce. Celkem absolvujete 560 hodin češtiny!

Zapište se na rok intenzivního vzdělávání

Jak se přihlásit?

Podívejte se, která jazyková škola nabízí studium s kritérii, která požadujete. Přijímací zkoušky do jazykového kurzu češtiny skládat nemusíte, stačí se pouze přihlásit přes internet. Přihlášku je třeba vyplnit, podepsat a poslat do kanceláře školy společně se scanem pasu, fotkou pasového formátu a souhlasem se zpracováním osobních údajů.

Jakmile od vás dostaneme platbu za školné, vystavíme vám potvrzení o studiu, na jehož základě můžete zažádat o vízum. Mějte na paměti, že vyřízení víza může trvat i tři měsíce! Kdyby se stalo, že vízum nezískáte, vrátíme vám celou částku, kterou jste za kurz zaplatili.

Máte dotazy?

Jakékoliv otázky Vám rádi zodpovíme v jazykové škole PELICAN. Tak neváhejte a kontaktujte nás s předstihem!

Předchozí článekSamolepící archové etikety

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper