Úterý, 30 května, 2023
novinky
PR článek
- Reklama -Newspaper
Rady a NávodyTopení Planar: Praktické teplovzdušné topení pro nákladový prostor

Topení Planar: Praktické teplovzdušné topení pro nákladový prostor

Topení Planar je s oblibou využíváno v nákladových prostorech, kde se stará o stálou teplotu při převozu nákladu citlivého na nízké teploty. Topení však samozřejmě oceníte také v různých interiérech, ať už se jedná o osobní automobil, stavební stroj, či třeba jachtu.

Instalace topení

Instalaci topení Planar byste měli zvážit v každém případě, pokud vám dělá problém nízká teplota v kabině či nákladovém prostoru během chladných měsíců. Topné zařízení značky Planar se osvědčilo například v cyklech městské dopravy, při častých zastávkách z různých důvodů. Postará se o to, aby teplota zůstala stálá a na příjemné hodnotě. Instalovat ho přitom můžete v podstatě kamkoliv – do osobního automobilu, autobusu, nákladního vozidla a podobně.

Planar 2D

Prvním typem topení, které najdete v nabídce, je Planar 2D. To se vyznačuje zejména svými malými rozměry, díky čemuž se skvěle hodí i pro instalaci do malých automobilů. Obrysy jsou srovnatelné s topením dalších značek, můžete jím tak snadno vyměnit starý model topení. Maximální výkon dosahuje 1,8 kW, přičemž vybírat můžete také podle napětí napájení. Topení je nabízeno ve variantě 12 V a 24 V.

Planar 44D

Druhou variantou topení značky Planar je 44D. Maximální výkon dosahuje vyšších hodnot, a to až 4 kW. Bez problému tak zvládne komfortně vytopit i větší prostory v extrémních klimatických podmínkách, například u nákladních vozidel a automobilů. Využíváno je také v kajutách plavidel provozovaných v mírných klimatických podmínkách či vozidlech záchranné techniky. I v tomto případě můžete vybírat ze dvou možností napětí napájení – 12 V a 24 V.

Teplovzdušné topení se postará o stálou příjemnou teplotu, přičemž vytopit zvládne opravdu rozmanité prostory. Své využití tak najde na mnoha místech.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper