Úterý, 30 května, 2023
novinky
PR článek
- Reklama -Newspaper
Pro ženyČas na nový styl. Objevte nový Taft

Čas na nový styl. Objevte nový Taft

Přinášíme vám vylepšený Taft ve zcela novém a atraktivním designu, který je nyní přehlednější a srozumitelnější. Jednoduše zjistěte vámi požadovaný stupeň fixace pro vytvoření perfektního účesu spolu s jasně vysvětleným benefitem, který vám konkrétní typ produktu zajistí. Taft jde vstříc odpovědnosti vůči životnímu prostředí, a proto jsou obaly vyrobeny používáním recyklovaných plastů a v případě černé barvy neobsahují uhlík. Navíc jsme vylepšili i složení, které je po novém zcela veganské a v případě tužidel jsme nahradili syntetické polymery bramborovým škrobem.

5 FOTOGRAFIÍ
ZDROJ TAFT

+0 FOTOGRAFIE
Nový Taft pro silné zážitky
Čas na nový styl.
Čas na nový styl.
ZDROJ TAFT
Taft Curl balzám
Hledáte perfektní produkt pro vaše kudrnaté vlasy? Řešením je Taft Curl balzám, který dodá vašim kudrlinám přirozený a především pravidelný vzhled. Benefitem je zajištění hebkosti pro vaše vlasy.

Čas na nový styl.
Čas na nový styl.
ZDROJ TAFT
Taft Volume blow-dry sprej
Toužíte po objemném účesu, který vám vydrží celý den? Máme pro vás řešení, kterým je Taft Blow-dry sprej, který nanesete na ručníkem vysušené vlasy a pomocí fénu dosáhnete objemného účesu.

Čas na nový styl.
Čas na nový styl.
ZDROJ TAFT
Taft Heat Protection sprej
Používáte fén nebo žehličku na vlasy? Jsou vaše vlasy kvůli tomu poškozené a mají sklon k lámavosti? Taft sprej pro ochranu před teplem až do 230 ° C zajistí, že vaše vlasy budou chráněny před tepelnou úpravou fénem nebo žehličkou na vlasy. Navíc zanechá vaše vlasy hebké na dotek.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper