Úterý, 7 února, 2023
novinky
PR článek
- Reklama -Newspaper
Pro ženyTři polohy, které vám zaručí perfektní sex: Takto budou spokojené budou obě...

Tři polohy, které vám zaručí perfektní sex: Takto budou spokojené budou obě strany

Říká se, že právě poloha při sexu, hraje vrámci jeho kvality, jednu ze zásadních úkolů. I když klasický misionář je fajn a nic jím nezkazíte, zkuste polohy, které se postarají o spokojenost na obou stranách.

  1. Zezadu, zády k partnerovi
    Rozhodně obecně je jednou z nejoblíbenějších, poloha zezadu. Muži na ni nedají dopustit, protože jsou při ní pány situace, navíc mají ideální pohled na partnerčina pozadí. Ženy při ní zase často dosáhnou velmi rychle orgasmu, celkový požitek je intenzivnější, protože si umí koordinovat průnik. Takže win – win pro oba.

Nepřehlédněte: Myslela jsem si, že mě miluje. Pak jsem se však dozvěděla něco, co mě zlomilo

  1. Poloha na „téčko“
    Muži i ženy ji zbožňují a navíc se dá vždy měnit a okořenit různými způsoby. Muž stojí a partnerka leží na zádech na vyvýšeném místě. Ať už jde o stůl, kuchyňskou linku nebo parapet, těla v profilu vytvářejí písmeno T. Nohy ženy směřují vzhůru a partner si sám určuje tempo a hloubku. Chlap má sice kontrolu nad celou situací, ale žena si to velmi užije.

Přečtěte si: Můj muž napsal své bývalé, aby dosáhl jednu věc: Totálně mě tím ponížil, dokázali byste mu to odpustit?

  1. Lžičkový variace
    I když ji někteří považují za nudnou a řadí ji do kategorie relaxačních, umožňuje dokonalý požitek oběma partnerům. Poloha „lžící“ může být opravdu vzrušující. Přestože nemáte mezi sebou oční kontakt, nezapomínejte, že máte na dosah jednu z najerotogénnejších zón partnerky – její krk. Horké polibky jsou něco, co vás oba určitě rozpálí.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper