Úterý, 7 února, 2023
novinky
PR článek
- Reklama -Newspaper
Pro ženyExistuje jen jedna žena, se kterou muž zažije nejlepší sex: Co pro...

Existuje jen jedna žena, se kterou muž zažije nejlepší sex: Co pro to musí udělat?

Muži mají obvykle o něco větší portfolio partnerek. Často si, my ženy, o nich myslíme, že ani nevidí rozdíly mezi ženami různých typů. Zase až tak bychom je nepodceňovali. Vidí. Akorát to někdy nedávají najevo. Řekněme, že jsou gentlemani.

Čtěte také: Tři polohy, které vám zaručí perfektní sex: Takto budou spokojeny obě strany

Rádi se pochlubí novými objevy. Vždy tomu tak bylo i bude. Není na tom nic špatného. Ve skutečnosti však o ženě svého života nikdy neřeknou detaily.

O ženě, se kterou zažije nejlepší sex neřekne žádné detaily
Žena, se kterou zažije nejlepší sex je mnohdy i ženou, s níž to myslí vážně, i když vám to vyzní jako klišé. Tak to je. I to je jeden z důvodů, proč před svými známými o ní a intimním životě muž nemluví. Hlídá si ji. Chce ji jen pro sebe. Nechce se dělit. Už rozumíte?

Přesně tak. Muž, který je celý bez sebe v přítomnosti takové ženy, si nechává mnoho tajemství pro sebe. Důvod je jednoduchý. Nechce, aby mu ji jiní muži probrali a měli o ni větší zájem, který by ho ohrozil.

Je to žena, po níž toužil
Druhým faktem je, že je to žena, po které buď delší dobu nebo v daný večer toužil. Žena, o kterou musí jevit zájem on jako muž.

Dnes je to všechno naopak. Ženy převzali moc a jsou to ony, které loví chlapů. Mužům tento způsob vyhovuje. Jsou pohodlní a mají si z čeho vybírat. Tak proč se namáhat a čekat, že by jejich žena nedejbože odmítla. Víte, jaká je toto pro muže představa?

Nepřehlédněte: Manželství podle horoskopu: Muži narození v těchto znameních patří mezi nejstabilnějších

Žena, kterou sbalí muž, je většinou ta pravá. Tyto vztahy vydrží déle než ty, kde loví žena. Muž se totiž někdy nestihne ani zorientovat a najednou žije v jednom bytě s osobou, kterou vlastně ani nezná nebo kterou by si za ženu on sám nevybral.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper