Úterý, 30 května, 2023
novinky
PR článek
- Reklama -Newspaper
Rady a NávodyS gumovými koberci vás žádné počasí ani špína nepřekvapí

S gumovými koberci vás žádné počasí ani špína nepřekvapí

Máte rádi pořádek v autě, a to nejen na palubové desce, sedadlech, ploše u zadního okna, ale i na podlaze? Tak to si jistě potrpíte i na uklizenou a čistou podlahu na místě řidiče, spolujezdce i u zadních sedadel. V zimním období, kdy je všude často mnoho sněhové břečky, si do vozu na obuvi přineseme mnoho nečistot. Sůl může klasické textilní koberce hezky potrápit, stejně jako kamínky, kterými se sypou chodníky nebo bláto, které od podzimu do jara není také výjimkou. Se vším vám ale pomohou gumové koberce.

Proč právě gumové koberce?

Díky gumovým kobercům budete mít na podlaze auta skutečně čisto. Za jakýchkoli okolností. Ať už vozíte do školy a na kroužky své děti, ať už se chce nechat svézt soused, přestože má znečištěné boty, nebo jste byl nucen zastavit v místech, kde jste si umazal boty, a teď musíte pokračovat v jízdě… Gumové autokoberce neprosáknou, nekloužou, nepáchnou po gumě, mohou mít různé protiskluzové úpravy jak ze spodní části, tak z části pohledové, na kterou pokládáte boty.

Gumové koberce do celého auta

Kvalitní gumové koberce do auta můžete poznat už podle ceny. Ty podezřele levné totiž obsahují PVC, díky kterému ale pocítíte nepříjemné klouzání, které je zároveň ve voze nebezpečné. Mohou být na namáhaných místech vyztužené, zpevněné, také mají vyvýšenou boční stranu, aby z nich nečistoty a voda nestekli či se nevysypali na podlahu. Použitá guma je odolná vůči všem nečistotám, ale také soli nebo jakýmkoli čisticím prostředkům. Postačí je vytáhnout, vysypat nebo omýt a máte v autě zase čisto.

Vybírejte podle typu auta

Je důležité, abyste si v e-shopu s autodoplňky vybrali sadu gumových koberců, které budou přesně pasovat do vašeho vozu. Proto vybírejte podle značky, modelu a roku výroby auta.

Uvidíte, že budete z gumových koberců nadšeni.

Naše weby

Nejnovější články

- Reklama -Newspaper

Ostatní právě čtou

Další články autora

- Reklama -Newspaper